ПРОЈЕКТНА НАСТАВА – 1. РАЗРЕД

У оквиру пројектне наставе, која је од школске 2018/2019. године уведена као наставни предмет у првом разреду, ученици првог разреда сва три одељења наше школе су са својим учитељицама Весном Андрић, Јеленом Ристивојевић и Данијелом Траиловић успешно реализовали пројекат под називом "Кућица за птице". Пројекат је трајао седам школских часова, тачније скоро два месеца. Кроз различите фазе пројекта, од идеја, прикупљања материјала, нацрта па све до израде и изложбе радова, као завршне фазе пројекта, ученици су сарађивали међусобно, уживали у раду и исказали своју креативност. Остварена је успешна сарадња са родитељима деце, ближом и даљом породицом кроз израду кућица за птице од дрвета. Успешност пројекта је приказана изложбом свих радова наших ученика у холу школе, 27.11.2018. године.